ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

AlbaniaN CrackerS

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat ne forum - Lexo

Rregullat e forumit, Ju lutemi lexojini para se te postoni keni dhe versionin shqip
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Co Admin, Web Admin
22Te Drejtat E Antareve te Forum...
Tue Jul 08, 2008 2:21 pm
BeSsI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njoftime

Njoftimet nga staffi.
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Web Admin
11Si po ju duken gjanat e reja t...
Tue Nov 18, 2008 10:22 pm
r_oberti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

All desings,logos,wallpapers for AlbaCrack

Tė gjitha designet qe i keni punuar per AlbaCrack postoni kėtu.
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Web Admin
7153 avatara per AlbaCrack
Tue Nov 18, 2008 10:46 pm
r_oberti Shiko mesazhin e fundit

Argėtime ne AlbanianN Crackers

 
Asnjė mesazh i ri

Bised e lirė

Bisedė e Lirė - pėr cdo gjė
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Prezentimi i antareve ne Forum
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Web Admin
48fire code pran jush
Tue Nov 18, 2008 10:45 pm
r_oberti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni njėri tjetrin

Per cdo problem qe ka te bej me internet dhe kompjuter paraqituni ketu ne do t'ju ndihmojme.
Moderatorėt: r_oberti, Administrators, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje dhe Urime

Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
13urime grada D34DM4N
Sat Jul 12, 2008 4:22 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit

Programe, Mėsime, Seriale, Design etj..

 
Asnjė mesazh i ri

Programs / Applications

Kėtu mund te gjeni gjithēka per software dhe internet, ketu postoni porgrame te ndryshme per software dhe internet.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
33Adobe Photoshop Cs2
Thu Jul 17, 2008 1:54 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Designs | Programe

Te gjitha programet qe kan te bejne me design postoni ketu si: programe per design, brusha, etj...
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
33PhotoShop Top Secrect 5 DVD Tu...
Thu Jul 17, 2008 3:21 pm
BeSsI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking & Cracking

Kėtu flitet mbi bėrthemen e Hackingut dhe mundėsit e Hackingut,gjithqka qe ka te bej me hack dhe crack postoni kėtu...
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
912Si ti bejm programet ne VB me ...
Wed Aug 06, 2008 2:56 pm
AlBa-Boy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ebooks | Tutorial

Ketu mundeni te gjeni libra apo mesime te ndryshme.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
1515bojeni shellin te pazbuluar [u...
Sat Jul 19, 2008 11:53 pm
BeSsI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Internet | Technology

Gjithcka te re nga Internet | Technology
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
2424Hyundai-Kia nė mesin e pesė pr...
Wed Jul 16, 2008 6:32 pm
AlBa-Boy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Designe nga ju

Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
512One Design for Black.Dem0n
Wed Nov 05, 2008 11:27 pm
r_oberti Shiko mesazhin e fundit

Chat/MSN/AOL/YMSN/PALTAK/MIRC

 
Asnjė mesazh i ri

MSN

Gjithēka per MSN kėtu.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
23Huh... It only test!
Sat Jul 16, 2011 12:33 am
Mazafaka  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Mesenger

Gjithcka rreth ymsn,tricks & tutorials....
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Paltak

Ketu gjithcka rreth PalTalk. Dhomat me te njohura shqiptare ne paltalk ketu...
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00

Web Development | GJuhe Programore| Sistemi Operativ

 
Asnjė mesazh i ri

Web Development

Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Sistemet Operative

Gjithēka pėr MSN kėtu
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Mėsime me gjuhė programore

Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00

Feja Islame

 
Asnjė mesazh i ri

Feja Islame-Historik

Cdo gje rreth fese Islame. Ketu do te postojme tema te ndryshme per fene islame
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
1112Ja si do tė duket Qabja pas re...
Wed Jul 16, 2008 12:50 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ilahi

Kėtu postoni te gjitha ilahit, ne te gjitha gjuhet.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
1113adem ramadani live
Wed Jul 16, 2008 6:07 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libra Islame

Kėtu mund tė gjnei shum libra per fenė islam.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Video Islame

Ketu postoni te gjitha videot qe kan te bejn rreth fes islame
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
88Unė jam muslimane
Wed Jul 16, 2008 5:17 pm
AlBa-Boy Shiko mesazhin e fundit

Tema Shoqėrore

 
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Historia e filozofisė, diskutim i lirė mbi zhvillime filozofike tė ndryshme.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
11Historia e Fizolofisė: Dituria...
Sun Jul 13, 2008 5:16 pm
Black.Dem0n Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
89Letrsia e Rilindjes
Thu Jul 24, 2008 12:38 pm
Alkatos Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

Kontribute e diskutime mbi historinė e dokumentuar.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
33Diqka e vertet per Greqin
Thu Jul 24, 2008 12:56 pm
Alkatos Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomia dhe Biznesi

Problemet dhe zhvillimet nė ekonominė dhe biznesin shqiptar, teori dhe tė dhėna statistikore, bursa dhe kėmbimi valutor.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
3131best fish oil supplement
Thu Aug 04, 2011 4:06 am
Zogrergi  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Teori, fenomene, probleme tė ndryshme qė ju mundojnė dhe spjegimet e tyre social-psikologjike.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuhėt e Huaja

Diskutime per gjuhet e huaja, krijime letrare, diskutime rreth gramatikes se saj, artikuj dhe diskutime te lira mbi kete gjuhe.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00

Downloads Audio & Video Music

 
Asnjė mesazh i ri

Lyrics & Freestyle

Ketu mund te gjeni gjithcka rreth texteve te kengetarve tuaj me te preferuar
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
00
Asnjė mesazh i ri

Muzik shqip & Video clipe Shqip

Ketu do te postoni albumet e juaja,do te kerkoni mp3...
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
1011SMAIL PURAJ & VJOLA-- GEZ...
Wed Jul 16, 2008 6:14 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike e huaj & Video clipe te huaja

Ketu do te postoni albumet e juaja,do te kerkoni mp3,dmth gjithcka qe nuk eshte ne gjuhen shqipe ketu...
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
2323fish oil dosage
Tue Aug 02, 2011 11:39 am
Zogrergi  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Techno Music

Ketu do te postojm muziken Techno..
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
99When the first Whirlpool Duet ...
Mon Aug 01, 2011 2:20 pm
Jemojoym  Shiko mesazhin e fundit

SHKENC| ART | KULTUR| SPORT

 
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu postoni gjithēka pėr sport.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
3232Dy shkolla qe nxjerrin talente...
Thu Jul 24, 2008 12:49 pm
Alkatos Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencė

Tė gjitha njohurit rreth shkencės postoni kėtu.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
1313x-Hack hack you
Mon Aug 01, 2011 5:13 am
Birlemon  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Galery

Kėtu do te postoni foto te ndryshme
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
35Bazenti Me I Madh ne Bot
Wed Jul 16, 2008 12:49 pm
D34DM4N Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kulturė

Kėtu do te postoni rreth kultures dhe traditės.
Moderatorėt: r_oberti, Web Admin
88Fejohet Nora Istrefi
Wed Jul 16, 2008 6:41 pm
AlBa-Boy Shiko mesazhin e fundit
albacrack Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 279 artikuj
Forumi ka 22 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri selver7
14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 34 mė Sat Jan 06, 2024 2:58 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Web Admin ][ Administrators ][ Co Admin ][ Desing ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur