albacrack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSsI
Administrator
Administrator
avatar


Numri i postimeve : 41
Age : 29
Aktiviteti :
Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack Right_bar_bleue

Registration date : 29/06/2008

Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack Empty
MesazhTitulli: Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack   Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:21 pm

Antaret kan te drejt:

1.Antarėt kanė tė drejte ti shprehin mendimėt e tyre tė lira, dhe te postojn sipas rregullave.

2.Nese ndonje antar offendohet nga staffi ose nga antart qere mundet te lajmrohet tek ADMINI i forumit, dhe per cdo offendim merr verejtje.

3.Nese ndonje antar merr BANN nga staffi dhe mendon se nuk e meriton BANNm ai ka te drejt te lajmrohet tek ADMINAT.

4.Antaret nuk kanė tė drejta qė te kerkojn per ndrrimin e Userave (NickNAme) te tyre ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albacrack.albanianforum.net
 
Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rregullat e forumit
» nje walpaper per AlbaCrack
» 3 avatara per AlbaCrack
» Nje Text i fort per AlbaCrack

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albacrack :: AlbaniaN CrackerS :: Rregullat ne forum - Lexo-
Kėrce tek: