ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Tema Fundit
» best fish oil supplement
albacrack - Portali Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:06 am nga Vizitor

» Core Needle Breast Biopsies Safe For Patients Taking Blood Thinners
albacrack - Portali Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 5:09 am nga Vizitor

» what is tramadol with codene
albacrack - Portali Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 6:11 pm nga Vizitor

» fish oil dosage
albacrack - Portali Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 11:39 am nga Vizitor

» usa casinos online
albacrack - Portali Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 10:29 am nga Vizitor

» Levbid 0.375 Mg Tablets
albacrack - Portali Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 4:36 pm nga Vizitor

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
albacrack - Portali Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 2:20 pm nga Vizitor

» x-Hack hack you
albacrack - Portali Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 5:13 am nga Vizitor

» ėó÷ųčå ąźóųåšū ćčķåźīėīćč
albacrack - Portali Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 2:28 am nga Vizitor

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack
albacrack - Portali Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:21 pm nga BeSsI
Antaret kan te drejt:

1.Antarėt kanė tė drejte ti shprehin mendimėt e tyre tė lira, dhe te postojn sipas rregullave.

2.Nese ndonje antar offendohet nga staffi ose nga antart qere mundet te lajmrohet tek ADMINI i forumit, dhe per cdo offendim merr verejtje.

3.Nese ndonje antar merr BANN nga staffi dhe mendon se nuk e meriton BANNm ai ka te drejt te lajmrohet tek ADMINAT.

4.Antaret nuk …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Rregullat e forumit
albacrack - Portali Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 1:46 pm nga BeSsI
RREGULLAT E FORUMIT

Para se te postoni, tema dhe mesazhe ju lutem qė tė lexoni keto rregulla dhe ti pranoni ato, perndryshe do te detyrohemi tju largojmė nga Forumi! me verejtje, 3 verejte dhe pastaj BANN


1. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...

2.Emri (nicki) qe ju do te zgjidhni per tu regjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kush ėshtė nė linjė
13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 34 mė Sat Jan 06, 2024 2:58 pm
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Statistikat
Forumi ka 22 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri selver7

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 279 artikuj v 247 temat
Top posters
AlBa-Boy (100)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
D34DM4N (85)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
BeSsI (41)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
Alkatos (13)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
Black.Dem0n (12)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
r_oberti (5)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
Gjelbroo (3)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
f1r3_c0d3 (1)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
M@5T3R_DuR@ (1)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
samiri5 (1)
albacrack - Portali I_vote_lcapalbacrack - Portali I_voting_baralbacrack - Portali I_vote_rcap 
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search