albacrack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSsI
Administrator
Administrator
avatar


Numri i postimeve : 41
Age : 29
Aktiviteti :
Rregullat e forumit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rregullat e forumit Right_bar_bleue

Registration date : 29/06/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 1:46 pm

RREGULLAT E FORUMIT

Para se te postoni, tema dhe mesazhe ju lutem qė tė lexoni keto rregulla dhe ti pranoni ato, perndryshe do te detyrohemi tju largojmė nga Forumi! me verejtje, 3 verejte dhe pastaj BANN


1. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...

2.Emri (nicki) qe ju do te zgjidhni per tu regjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale,dhe fjalė tė tjera tė cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.

3.Temat duhen te postohen ne vendet e duhura, dhe pėrsėritjet e shpeshta te gabimeve me postime do te bjerė deri tek largimi i antarit nga forumi!


4.Fotot apo Videot duhen te postohen ne nje post, e jo per cdo foto apo video te hapet nje post i ri , perndryshe postimet do te bashkohen dhe do te merrni verejtje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albacrack.albanianforum.net
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Te Drejtat E Antareve te Forumit AlbaCrack

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albacrack :: AlbaniaN CrackerS :: Rregullat ne forum - Lexo-
Kėrce tek: