albacrack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз

Shko poshtė 
AutoriMesazh
D34DM4N
Administrator
Administrator
D34DM4N


Numri i postimeve : 85
Age : 29
Aktiviteti :
Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз Right_bar_bleue

Registration date : 08/07/2008

Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз Empty
MesazhTitulli: Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз   Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 6:09 pm

Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз

Jetmir Halilaj

Falлnderimet mл tл mлdha Hyka ia ka adresuar ish-trajnerit tл Kombлtares shqiptare, kroatit Oto Bariз. Lojtari ka thлnл se Bariз ishte i pari qл e ka ftuar atл nл Kombлtaren e Shqipлrisл, madje edhe i ka dhлnл rastin nл disa ndeshje. "I jam mirлnjohлs trajnerit Oto Bariз, sepse ai mл dha mundлsinл tл luaja nл skuadrлn e parл. Thuajse gjithnjл nл Shqipлri trajnerлt kanл preferuar futbollistл me eksperiencл, ndлrsa ai besoi tek unл, megjithлse isha shumл i ri. Kam luajtur pesл ndeshje nлn urdhrat e tij dhe mund tл them se ishte vлrtet shumл mirл qл tл punoje me njл trajner si ai", лshtл shprehur mesfushori.
Zv/trajneri i Mainc 05, Stefan Kunhert, qл ishte dhe i dлrguari special pлr tл vлzhguar Hykлn nл ndeshjen kundлr Polonisл, e ka krahasuar mesfushorin shqiptar me talentin e Borusia Mлnshengladbah, Marko Marinin, tл cilin trajneri i Gjermanisл e ka thirrur nл pлrfaqлsuesen gjermane. "Hyka mл mahniti nл atл ndeshje. Kur pashл se зfarл po u bлnte mbrojtлsve polakл, i hoqa tл gjitha dyshimet e mia dhe u thashл drejtuesve tл klubit me shumл vendosmлri se ai лshtл njл lojtar i shkлlqyer", - ka rrлfyer Kunhert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albacrack.albanianforum.net
 
Futboll: Hyka: I jam borxhli trajnerit Otto Bariз
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Futboll: E gjetem me ne fund, Lihtenshtejnin
» Futboll: Dinamo, gati pлr debutimin evropian
» Futboll: Modena e Askoli, garл pлr Edgar Зanin
» Futboll: Modrica, "tango" ne Tirane

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albacrack :: SHKENC| ART | KULTUR| SPORT :: Sport-
Kėrce tek: