albacrack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Galliani udhėton nė Barcelona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlBa-Boy
Anėtar i ri
AlBa-Boy


Numri i postimeve : 100
Aktiviteti :
Galliani udhėton nė Barcelona Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Galliani udhėton nė Barcelona Right_bar_bleue

Registration date : 15/07/2008

Galliani udhėton nė Barcelona Empty
MesazhTitulli: Galliani udhėton nė Barcelona   Galliani udhėton nė Barcelona Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 6:04 pm

Galliani udhėton nė Barcelona F.0714061913412_m



Mediat italiane kanė shkruar se zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka udhėtuar sot nė Barelona pėr tė kompletuar transferimin e stėrzgjatur tė Ronaldinhos.
Atė ēfarė ka shkruar dje gazeta braziliane O Globo, sot u realizua, dhe Ronaldinho mungoi nė stėrvitjen e parė tė katalanasve. Braziliani sot nuk ishte i pranishėm nė stėrvitjen e parė tė ekipit spanjoll nėn drejtimin e trajnerit tė ri, Josep Guardiola.

Mediat italiane shkruajnė se Galliani tashmė ka udhėtuar pėr nė Barcelona, ku sot duhet tė takohet me brazilianin si dhe me drejtorin sportiv tė klubit spanjoll, Txiki Begiristain, nė tentim pėr tė kompletuar transferimin.

Rosonerėt ndoshta kanė njė ofertė mė inferiore nė krahasim me Cityn, por dėshirė e vet lojtarit ėshtė qė tė transferohet nė Itali, nė vend tė Anglisė. Megjithatė, sipas informatave nga Spanja, Barcelona nuk do ta lejojė largimin e Ronaldinho pėr njė shumė tė vogėl tė parave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Galliani udhėton nė Barcelona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albacrack :: SHKENC| ART | KULTUR| SPORT :: Sport-
Kėrce tek: